Vedic Art - twórczo w Twoim wnętrzu

”Vedic Art to naturalny proces tworzenia nie będący ani wzorowaniem się na niczym, ani odtwarzaniem niczego. Malujemy nie to, co widzimy, ale to co czujemy. Jeśli chcecie odwzorować naturę to kupcie aparat fotograficzny. Bądźmy jak Bóg, który stworzył cały wszechświat, a potem wszedł w swoje stworzenie. Inaczej w tym co stworzymy nie będzie życia. Kiedy dostępujemy "pełnego otwarcia" stajemy się jednością z Uniwersum, wchodzimy z nim w rezonans i wszystko, co tworzymy przejawia się jako doskonałe. Jesteśmy tak samo kreatywni, jak sam Stwórca, który stworzył nas na swój obraz i podobieństwo bez względu na to czy będziemy nazywać to Bogiem, Świadomością lub Energią.

Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych. Przebudzenie serca daje nam wolność, radość i poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy co jest dla nas najlepsze" - twórca metody Curt KallmanCZY TO DLA CIEBIE? Sprawdź Co możesz zyskać? • profilaktyka zdrowego życia to tworzenie, malowanie, uśmiech i radość z tego co się ma – doświadczenia z kursu pozwalają to pełniej przeżywać • uruchomienie prawej półkuli mózgowej - twórczej zamiast nadużywanej lewej odpowiedzialnej za analizowanie, odtwarzanie • budzenie swojego twórczego potencjału • odkrywanie talentów, z jakimi jesteś na tym świecie • wiedza jak wykorzystać swoje talenty do twórczego życia • umiejętność uczenia swojego intelektu jak przedstawiać swoje racje i być otwartym na innych • umiejętność zauważania jaka jest jakość uczuć, emocji i wiedza jak je bezpiecznie wyrażać

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA Nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu.

W ciągu 10 spotkań (1,5-2 godz. na zoom + czas na indywidualne tworzenie) przejdziemy przez 17 lekcji Vedic Art. Zajęcia poprowadzę online we wtorki w godz. 18-19:30 1. stopień i równolegle w godz. 18-20 2. stopień 12 maja (lekcja 1+2+3) 19 maja (lekcja 4) 26 maja (lekcja 5+6) 9 czerwca (lekcja 7+8) 16 czerwca (lekcja 9) 23 czerwca (lekcja 10+11) 30 czerwca (lekcja 12) 14 lipca (lekcja 13+14) 21 lipca (lekcja 15) 28 lipca (lekcja 16+17)

Jest to spotkanie, podczas którego podaję lekcje Vedic Art. Przybory malarskie będą narzędziami, które pomogą Ci wejść w akt tworzenia, kreacji, doświadczania. Będzie to przestrzeń dla Ciebie. Podczas kursu namalujesz prawdopodobnie co najmniej 11 obrazów, poprzez które bardziej zrozumiesz siebie. Możesz wyzwolić się od ograniczeń umysłu, zrelaksować i spojrzeć na sprawy, które Cię nurtują z innej perspektywy. Poczujesz lekkość i wolność w swoim ciele i umyśle. Zamanifestuje się chęć wyrażania siebie i odkrywania tego czego pragniesz, do czego dążysz. Uczestników 1. i 2. stopnia prowadzę równolegle, dla 2. stopnia będzie dodatkowe 30 minut.

INWESTYCJA procentuje przez całe życie 800 zł za 10 spotkań (1,5 godz. na zoom + 1,5 godz. indywidualnego malowania) Zapisz się przez formularz: https://forms.gle/GLhSxgLPTyLFShKZA lub zadzwoń: 667 631 003 Miejsce rezerwuje zadatek 80 zł. Sylwia Kwiatkowska 48 1140 2017 0000 4002 1089 1820 tytuł przelewu: VA online

Jest opcja udziału w pojedynczych zajęciach, wtedy: 1. zaczynasz od 1+2+3 lekcji. Po każdej kolejnej decydujesz czy weźmiesz udział w następnym spotkaniu. 2. jeśli masz już za sobą kilka lekcji z Vedic Art to dołączasz zgodnie z harmonogramem. Cena pojedynczego spotkania to 80 zł.

Nie nagrywamy zajęć. Jeśli opuścisz spotkanie skontaktuj się ze mną i uzgodnimy 20 minutową indywidualną sesję, na której dostaniesz instrukcję przed kolejnymi zajęciami w grupie. Każdy uczestnik otrzymuje jedną "sesję nadrabiającą" bez opłat. Kolejna "sesja nadrabiająca" to dodatkowe 40 zł.

PRZYGOTUJ DLA SIEBIE - komplet farb akrylowych (różne kolory, wielkości tub), - minimum 11 podobrazi, to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, kup różnorodne rozmiary. Ile obrazów namalujesz jest zależne od Twoich indywidualnych potrzeb i wyrazu artystycznego. Możesz ich namalować więcej, dlatego weź to pod uwagę przy zakupie materiałów. Możesz też zagruntować kartony lub malować bezpośrednio na kartonach. - paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia, - różne materiały do tworzenia struktury (np. brokaty, ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki... i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy), - do struktury – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp. albo co innego co przemawia do Ciebie swoją fakturą, - zeszyt lub notatnik, ołówki.

PROWADZENIE Sylwia Kwiatkowska - Nauczyciel Ekstrakompetencyjny (prowadzę 1. i 2. stopień), nauczyciel Vedic Art dla dzieci i rodzin https://vedicart.pl/nauczyciel/sylwia-kwiatkowska-uprawniona-do-nauczania-i-go-stopnia-vedic-art/

Pytania? napisz: SylwiaVedicArt@gmail.com lub zadzwoń: 667 631 003

Do zobaczenia Sylwia


#bloginspiracji #VedicArt

30 views0 comments