Vedic Art online - poszerzaj świadomość malując intuicyjnie

Spotkajmy się w lekkości tworzenia, spojrzenia, działania, aby przenieść to doświadczenie na swoją codzienność. Zapraszam dorosłych i dzieci na kurs poszerzania świadomości poprzez malowanie intuicyjne metodą Vedic Art. Spotykamy się 28-31 stycznia w zacisznej przestrzeni w centrum Łodzi w godz. 9:30-17:30, jeśli wybierzesz opcję online to też zapewnij sobie miejsce, w którym swobodnie będziesz tworzyć. Na miejscu będą czekać na Ciebie sztalugi i zabezpieczona podłoga, gotowe na swobodną kreację.

”Vedic Art to naturalny proces tworzenia nie będący ani wzorowaniem się na niczym, ani odtwarzaniem niczego. Malujemy nie to, co widzimy, ale to co czujemy. Jeśli chcecie odwzorować naturę to kupcie aparat fotograficzny. Bądźmy jak Bóg, który stworzył cały wszechświat, a potem wszedł w swoje stworzenie. Inaczej w tym co stworzymy nie będzie życia. Kiedy dostępujemy "pełnego otwarcia" stajemy się jednością z Uniwersum, wchodzimy z nim w rezonans i wszystko, co tworzymy przejawia się jako doskonałe. Jesteśmy tak samo kreatywni, jak sam Stwórca, który stworzył nas na swój obraz i podobieństwo bez względu na to czy będziemy nazywać to Bogiem, Świadomością lub Energią.

Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych. Przebudzenie serca daje nam wolność, radość i poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy co jest dla nas najlepsze" - twórca metody Curt Kallman


CZY TO DLA CIEBIE? Sprawdź Co możesz zyskać? • profilaktykę zdrowego życia poprzez tworzenie, malowanie, uśmiech i radość z tego co się ma • uruchomienie prawej półkuli mózgowej - twórczej, zamiast często nadużywanej lewej, odpowiedzialnej za analizowanie, odtwarzanie • budzenie swojego twórczego potencjału • odkrycie talentów, z jakimi jesteś na tym świecie i wiedzę jak je wykorzystać do twórczego życia • umiejętność uczenia swojego intelektu jak przedstawiać swoje racje i być otwartym na innych • umiejętność zauważania jaka jest jakość uczuć, emocji i wiedzę jak je bezpiecznie wyrażać • wzmocnienie swojej relacji z ciałem i zdrowe podejście do materii, przedmiotów, wszystkiego co jest dookoła Ciebie • możliwość poznania własnego, naturalnego, najbardziej produktywnego rytmu do działania • możliwość zobaczenia jaka jest Twoja pozycja wobec siebie, w rodzinie, w związku, pracy, grupie. Gdzie teraz jest Twoja rodzina, relacja • możliwość zobaczenia rozmiarów zdarzeń, które zadziewają się na co dzień w Twoim życiu. Dajesz sobie szanse na zaopiekowanie się, pielęgnowanie poczucia własnej wartości. Wykorzystując pędzle, farby badasz, poczujesz swoje granice, co się dzieje kiedy je rozszerzasz lub zmniejszać • umiejętność dbania o zdrowe proporcje w swoim życiu, relacji, rodzinie i każdym innym obszarze


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA Nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu.

Jest to spotkanie, podczas którego podaję zasady Vedic Art. Będziesz ich doświadczać, a przybory malarskie będą narzędziami, które pomogą Ci wejść w akt tworzenia, kreacji, doświadczania. Będzie to przestrzeń dla Ciebie. Podczas całego spotkania namalujesz prawdopodobnie co najmniej 11 płócien, poprzez które zrozumiesz bardziej siebie. Będziesz mógł się bawić, wyzwolić od ograniczeń umysłu, zrelaksować i spojrzeć na sprawy, które Cię nurtują z innej perspektywy. Poczujesz lekkość i wolność w swoim ciele i umyśle. W wyrażaniu siebie i ukierunkowaniu do tego czego pragniesz, do czego dążysz. Jest to jedna z dwóch części warsztatu 1. lub 2. stopnia Vedic Art. Uczestników 1. i 2. stopnia prowadzę równolegle.


INWESTYCJA, która procentuje całe życie 800 zł osoby powyżej 18 lat 400 zł osoby poniżej 18 lat Dzieci pod opieką dorosłych. Jest też opcja udziału w jednym, dwóch lub trzech dniach kursu (czyli w części całości). Będzie to odpowiednio 25%, 50%, 75% ceny.

Zapisz się przez formularz: forms.gle/GLhSxgLPTyLFShKZA

Miejsce rezerwuje zadatek 80 zł.

30 zł OBIAD, poczęstunek, kawa, herbaty - płatne na miejscu


PRZYGOTUJ DLA SIEBIE - paleta, pędzle, papier (jak do druku), ołówki (o odpowiadającej Ci miękkości/twardości), - komplet farb akrylowych (różne kolory, wielkości tub), - minimum 11 podobrazi, to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, kup różnorodne rozmiary. Ile obrazów namalujesz jest zależne od Twoich indywidualnych potrzeb i wyrazu artystycznego. Możesz ich namalować więcej, dlatego weź to pod uwagę przy zakupie materiałów. Możesz też zagruntować kartony lub malować bezpośrednio na kartonach. - paleta, pędzle, papier (jak do druku), ołówki (o odpowiadającej Ci miękkości/twardości), pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia, - różne materiały do tworzenia struktury (np. brokaty, ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki... i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy), pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp. albo co innego co przemawia do Ciebie swoją fakturą, - zeszyt lub notatnik, coś do pisania.


PROWADZENIE Sylwia Kwiatkowska - nauczyciel ekstrakompetencyjny (1. i 2. stopień), nauczyciel Vedic Art dla dzieci i rodzin, nauczyciel Vedic Art online

Pytania? napisz: SylwiaVedicArt@gmail.com lub zadzwoń: 667 631 003

Zapraszam Cię do doświadczania, zabawy, odkryć, ciekawego spędzenia czasu, bycia ze sobą.

Sylwia

10 views0 comments

Recent Posts

See All