Vedic Art online - lekcja 1+2+3

Daję Ci w prezencie trzy pierwsze lekcje Vedic Art.

Czym jest Vedic Art?

Jest to metody poszerzania świadomości poprzez malowanie intuicyjne.

Kiedy odbędą się zajęcia z Vedic Art?

Spotykamy się 9. stycznia 2021 w godz. 15-17 na platformie zoom. Widzimy się, rozmawiamy, malujemy, kreujemy, inspirujemy.

Zajęcia Vedic Art z lekcji 1-3. realizuję bezpłatnie żebyś mogła, mógł doświadczyć pierwszych kroków malarstwa intuicyjnego i zdecydować o udziale w całym kursie Vedic Art online, który startuje w 23.02.2021 i będzie się odbywać cyklicznie we wtorki w godz. 18-19:30.

”Vedic Art to naturalny proces tworzenia nie będący ani wzorowaniem się na niczym, ani odtwarzaniem niczego. Malujemy nie to, co widzimy, ale to co czujemy. Jeśli chcecie odwzorować naturę to kupcie aparat fotograficzny. Bądźmy jak Bóg, który stworzył cały wszechświat, a potem wszedł w swoje stworzenie. Inaczej w tym co stworzymy nie będzie życia. Kiedy dostępujemy "pełnego otwarcia" stajemy się jednością z Uniwersum, wchodzimy z nim w rezonans i wszystko, co tworzymy przejawia się jako doskonałe. Jesteśmy tak samo kreatywni, jak sam Stwórca, który stworzył nas na swój obraz i podobieństwo bez względu na to czy będziemy nazywać to Bogiem, Świadomością lub Energią.

Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych. Przebudzenie serca daje nam wolność, radość i poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy co jest dla nas najlepsze" - twórca metody Vedic Art - Curt Kallman


CZY VEDIC ART JEST DLA CIEBIE? Sprawdź Co możesz zyskać przechodząc kurs Vedic Art? • profilaktykę zdrowego życia poprzez tworzenie, malowanie intuicyjne, uśmiech i radość z tego co się ma (szczególnie podczas tego spotkania) • uruchomienie prawej półkuli mózgowej - twórczej, zamiast często nadużywanej lewej, odpowiedzialnej za analizowanie, odtwarzanie (szczególnie podczas tego spotkania) • budzenie swojego twórczego potencjału (szczególnie podczas tego spotkania) • odkrycie talentów, z jakimi jesteś na tym świecie i wiedzę jak je wykorzystać do twórczego życia (szczególnie podczas tego spotkania) • umiejętność uczenia swojego intelektu jak przedstawiać swoje racje i być otwartym na innych (szczególnie podczas tego spotkania) • umiejętność zauważania jaka jest jakość uczuć, emocji i wiedzę jak je bezpiecznie wyrażać (szczególnie podczas tego spotkania) • wzmocnienie swojej relacji z ciałem i zdrowe podejście do materii, przedmiotów, wszystkiego co jest dookoła Ciebie • możliwość poznania własnego, naturalnego, najbardziej produktywnego rytmu do działania • możliwość zobaczenia jaka jest Twoja pozycja wobec siebie, w rodzinie, w związku, pracy, grupie. Gdzie teraz jest Twoja rodzina, relacja • możliwość zobaczenia rozmiarów zdarzeń, które zadziewają się na co dzień w Twoim życiu. Dajesz sobie szanse na zaopiekowanie się, pielęgnowanie poczucia własnej wartości. Wykorzystując pędzle, farby badasz, poczujesz swoje granice, co się dzieje kiedy je rozszerzasz lub zmniejszać • umiejętność dbania o zdrowe proporcje w swoim życiu, relacji, rodzinie i każdym innym obszarze


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA Z VEDIC ART? Nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu Vedic Art.

Jest to spotkanie, podczas którego podaję lekcje Vedic Art. Przybory malarskie będą narzędziami, które pomogą Ci wejść w akt tworzenia, kreacji, doświadczania, malowania intuicyjnego.

Jest to przestrzeń dla Ciebie.

Jeśli Ci się spodoba to dołącz do kursu Vedic Art, który wystartuje 23.02.2021.

Będziemy się spotykać we wtorki o godz. 18-19:30 (I stopień) + 30 min (II stopień).

Łącznie to 10 spotkań, podczas których przejdziemy przez 17 lekcji Vedic Art.

W każdym tygodniu zachęcam Cię do zarezerwowania dodatkowych 1,5 godz. na indywidualne tworzenie po każdym wtorkowym spotkaniu.


Uczestników 1. i 2. stopnia Vedic Art prowadzę równolegle, dla 2. stopnia będzie dodatkowe 30 minut.


HARMONOGRAM kursu Vedic Art 9. stycznia (lekcja 1+2+3) godz. 15:00-17:00. Wszystkich lekcji Vedic Art jest 17. Kolejne poprowadzę w cyklu cotygodniowym we wtorki 18-19:30 23.02.2021 02.03.2021 09.03.2021 16.03.2021 23.03.2021 30.03.2021 06.04.2021 13.04.2021 20.04.2021 27.04.2021


INWESTYCJA w Vedic Art procentuje przez całe życie Za spotkanie 9. stycznia (lekcja 1+2+3) nie płacisz Cały kurs Vedic Art to 800 zł za 10 spotkań (1,5 godz. na zoom + 1,5 godz. indywidualnego malowania)

Cena pojedynczego spotkania w cyklu to 97 zł.

ZAPISY: https://forms.gle/GLhSxgLPTyLFShKZA

Miejsce na cały kurs od 23.02 rezerwuje zadatek 80 zł płatny na konto: Sylwia Kwiatkowska 19 1140 2004 0000 3802 8035 2812 tytuł przelewu: VA online


Jest opcja udziału w pojedynczych zajęciach Vedic Art, wtedy: 1. zaczynasz od 1+2+3 lekcji. Po każdej kolejnej decydujesz czy weźmiesz udział w następnym spotkaniu. 2. jeśli masz już za sobą kilka lekcji z Vedic Art to dołączasz zgodnie z harmonogramem.

Nie nagrywamy zajęć. Jeśli opuścisz spotkanie skontaktuj się ze mną i uzgodnimy 20-minutową indywidualną sesję, na której dostaniesz instrukcję przed kolejnymi zajęciami w grupie. Każdy uczestnik ma jedno takie spotkanie bez opłat. Kolejne odrabianie zajęć to dodatkowe 50 zł.


PRZYGOTUJ DLA SIEBIE na pierwsze zajęcia z Vedic Art: - paletę, pędzle, papier (jak do druku), ołówki (o odpowiadającej Ci miękkości/twardości), - 1-2 podobrazia - notatnik i coś do pisania

na cały kurs: - komplet farb akrylowych (różne kolory, wielkości tub), - minimum 11 podobrazi, to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, kup różnorodne rozmiary. Ile obrazów namalujesz jest zależne od Twoich indywidualnych potrzeb i wyrazu artystycznego. Możesz ich namalować więcej, dlatego weź to pod uwagę przy zakupie materiałów. Możesz też zagruntować kartony lub malować bezpośrednio na kartonach. - paleta, pędzle, papier (jak do druku), ołówki (o odpowiadającej Ci miękkości/twardości), pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia, - różne materiały do tworzenia struktury (np. brokaty, ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki... i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy), pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp. albo co innego co przemawia do Ciebie swoją fakturą, - zeszyt lub notatnik, coś do pisania.


PROWADZENIE Sylwia Kwiatkowska - nauczyciel ekstrakompetencyjny (1. i 2. stopień), nauczyciel Vedic Art dla dzieci i rodzin, nauczyciel Vedic Art online


Chcesz dowiedzieć się więcej o Vedic Art? napisz: SylwiaVedicArt@gmail.com lub zadzwoń: 667 631 003


Do zobaczenia Sylwia

8 views0 comments