​Vedic Art 10-13. września w Osadzie Twórców
Spotkajmy się w lekkości tworzenia, spojrzenia, działania, bądźmy i idźmy dalej z tym doświadczeniem każdego dnia.

Zapraszam na Vedic Art 1. i 2. stopień, dorosłych, rodziny i dzieci. To kurs poszerzania świadomości poprzez malowanie intuicyjne.

Widzimy się 10-13. września w Osadzie Twórców – Placówce Fundacji Cohabitat, w Marcinowie 33, między Wartą a Łodzią.

Kurs Vedic Art będzie w godz. 9:30-18 od czwartku do niedzieli.

Przyjedź dzień wcześniej, jeśli chcesz. Osada Twórców jest tego warta :)

Jest stodoła, w której rozstawimy sztalugi. Ty zdecydujesz gdzie będziesz malować. Miejsca, pleneru jest tu pełna obfitość. Na wprowadzenie do każdej lekcji usiądziemy w kręgu, na podwórku Osady.

CZYM JEST VEDIC ART?

”Vedic Art to naturalny proces tworzenia nie będący ani wzorowaniem się na niczym, ani odtwarzaniem niczego. Malujemy nie to, co widzimy, ale to co czujemy. Jeśli chcecie odwzorować naturę to kupcie aparat fotograficzny. Bądźmy jak Bóg, który stworzył cały wszechświat, a potem wszedł w swoje stworzenie. Inaczej w tym co stworzymy nie będzie życia. Kiedy dostępujemy "pełnego otwarcia" stajemy się jednością z Uniwersum, wchodzimy z nim w rezonans i wszystko, co tworzymy przejawia się jako doskonałe. Jesteśmy tak samo kreatywni, jak sam Stwórca, który stworzył nas na swój obraz i podobieństwo bez względu na to czy będziemy nazywać to Bogiem, Świadomością lub Energią.

Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych. Przebudzenie serca daje nam wolność, radość i poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy co jest dla nas najlepsze" - twórca metody Curt Kallman

CZY TO DLA CIEBIE? Co możesz zyskać? • profilaktykę zdrowego życia poprzez tworzenie, malowanie, uśmiech i radość z tego co się ma • uruchomienie prawej półkuli mózgowej - twórczej, dasz odpocząć lewej, często nadużywanej, odpowiedzialnej za analizowanie, odtwarzanie • budzenie swojego twórczego potencjału • odkrycie talentów, z jakimi jesteś na tym świecie i wiedzę jak je wykorzystać do twórczego życia • umiejętność uczenia swojego intelektu jak przedstawiać swoje racje i być otwartym na innych • umiejętność zauważania jaka jest jakość uczuć, emocji i wiedzę jak je bezpiecznie wyrażać • wzmocnienie swojej relacji z ciałem i zdrowe podejście do materii, przedmiotów, wszystkiego co jest dookoła Ciebie • możliwość poznania własnego, naturalnego, najbardziej produktywnego rytmu do działania • możliwość zobaczenia jaka jest Twoja pozycja wobec siebie, w rodzinie, w związku, pracy, grupie. Gdzie teraz jest Twoja rodzina, relacja • możliwość zobaczenia rozmiarów zdarzeń, które zadziewają się na co dzień w Twoim życiu. Dajesz sobie szanse na zaopiekowanie się, pielęgnowanie poczucia własnej wartości. Wykorzystując pędzle, farby badasz, poczujesz swoje granice, co się dzieje kiedy je rozszerzasz lub zmniejszać • umiejętność dbania o zdrowe proporcje w swoim życiu, relacji, rodzinie i każdym innym obszarze

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA W ciągu 4 dni przejdziemy przez 17 lekcji Vedic Art. Zajęcia w godz. 9:30-18 z przerwą na obiad (ok. godz. 13) od czwartku do niedzieli.

Uczestników 1. i 2. stopnia, rodziny i dzieci prowadzę równolegle. Dla 2. stopnia będzie dodatkowe ok. 30 minut w kręgu.

Nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu.

Spotykamy się w kręgu, podaję lekcje Vedic Art. Malujesz we własnym zakresie. Przybory malarskie będą narzędziami, które pomogą Ci wejść w akt tworzenia, kreacji, doświadczania.

Jest to przestrzeń dla Ciebie. Namalujesz prawdopodobnie co najmniej 11 obrazów, poprzez które bardziej zrozumiesz siebie.

ZABIERZ ZE SOBĄ - komplet farb akrylowych (różne kolory, wielkości tub), - minimum 11 podobrazi, to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, kup różnorodne rozmiary. Ile obrazów namalujesz jest zależne od Twoich indywidualnych potrzeb i wyrazu artystycznego. Możesz ich namalować więcej, dlatego weź to pod uwagę przy zakupie materiałów. Możesz też zagruntować kartony lub malować bezpośrednio na kartonach. - paleta, pędzle, papier (jak do druku), ołówki (o odpowiadającej Ci miękkości/twardości), pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia, - różne materiały do tworzenia struktury (np. brokaty, ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki... i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy), pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp. albo co innego co przemawia do Ciebie swoją fakturą, - zeszyt lub notatnik, coś do pisania.

Jeśli będą z Tobą dzieci zadbajcie, aby każdy miał swój komplet przyborów.

PROWADZENIE Sylwia Kwiatkowska - Nauczyciel Ekstrakompetencyjny (1. i 2. stopień), nauczyciel Vedic Art dla dzieci i rodzin, także kursu online https://vedicart.pl/nauczyciel/sylwia-kwiatkowska-uprawniona-do-nauczania-i-go-stopnia-vedic-art/

Pytania? napisz: SylwiaVedicArt@gmail.com lub zadzwoń: 667 631 003

INWESTYCJA (kurs, pobyt, wyżywienie) procentuje przez całe życie Osoby powyżej 18 lat 1000 zł

Młodzież 15-18 lat 600 zł

Dzieci 5-14 lat 400 zł

Dzieci poniżej 5 lat 300 zł

Dzieci pod opieką dorosłych.


Jest też opcja udziału w jednym, dwóch lub trzech dniach kursu (czyli w części całości). Będzie to odpowiednio 25%, 50%, 75% ceny.

NOCLEG I WYŻYWIENIE

W Osadzie Twórców masz zapewnione:

- prąd

- wodę (bieżącą, ciepłą i zimną)

- internet

- przestrzeń spania w pokoju, materac, 2-4 osobowe pokoje. Zabierz ze sobą śpiwór, poduszkę jeśli potrzebujesz

- dostęp do pola namiotowego

- warzywa ze swojej uprawy

- przestrzeń pod dachem (np. stodoła, w której będziesz malować)

- wspólna łazienka z prysznicem

- toaleta polowa (ja się zachwycam, tym ekologicznym rozwiązaniem)

- parking

- sauna

- miejsce na ognisko

Agata dla Świata gotuje wegetariańsko, wegańsko (masz nietolerancje? napisz w zgłoszeniu, Agata uwzględni to w jadłospisie)

ZAPISZ SIĘ:

https://forms.gle/gLx8oHizqLGJQGz5A

lub tel. 667 631 003 Miejsce rezerwuje zadatek 100 zł.

Wpłać na rachunek Sylwii Kwiatkowskiej 48 1140 2017 0000 4002 1089 1820 Tytuł przelewu: Vedic Art 10-13.09-imię i nazwisko

Do zobaczenia

Sylwia Kwiatkowska, Osada Twórców i Agata dla Świata


#VedicArt #kurs #Vedic #Art #malowanieintuicyjne #malowanie #intuicja #świadomość #OsadaTwórców #radość #życie #jedność #szczęście

22 views0 comments