"Okrągła" jest ciepła, pojemna, przestronna, obejmująca, łagodna, otulająca, akceptująca...

Updated: Nov 17, 2020

... cicha, krągła, pachnąca, dźwięczna. Rześka, jasna, zielona za oknem. Złota polską jesienią. Z różnymi odcieniami szarości od czerni do białości. Lekka, ulotna, puszczająca, rozluźniająca, wesoła, radosna, energiczna. Działająca, żywa, życiodajna, wspierająca. Troskliwa, stabilna, czująca, koncentrująca. W niej czujesz się bezpiecznie. Pełna blasku, odwagi żeby spotkać się z każdą twoją emocją. Dająca przestrzeń, kochająca, z zaufaniem do wszystkiego co jest. W jej wnętrzu usłyszysz ciszę. Pusta w środku. Czysta. Pustka. Ty idziesz, czujesz ze środka. Z wnętrza. Wychodzisz w świat. Tu przychodzi zrozumienie. Dusza na dobre rozgościła się w ciele.

Dużo o Niej już wiem. Sporo jest tajemnicą.

Wyłania się powoli.

Drewniana podłoga, ogrzewana odnawialnymi źródłami energii. W chłodne wieczory, noce, poranki, dni przyjemnym ciepłem pieści Twoje stopy. Rozluźnia Twoje ciało. Otulasz się w niej dźwiękiem. I tworzysz. Poszerzasz świadomość podążając za pędzlem. W Niej dajesz wyraz swojej intuicji. Z kursem na Vedic Art. W naturze. Dookoła lasy, łąki, przestrzeń. Słyszysz tu siebie. Tworzysz siebie. Kreujesz. W jedności, całości, wszystkości.


Moje marzenie - Okrągła - takie dałam jej imię. W medytacji. Czuję, coraz wyraźniej się materializuje.


1,5 roku temu zaczęła grać relaksacje w Starym Polesiu/Miejscu Spotkań. To był pierwszy krok do Okrągłej. Wtedy jeszcze o niej tyle nie wiedziałam. Masz marzenia? To było takie marzenie, które... może kiedyś... jeszcze nie teraz... ah, co mi szkodzi marzyć ;)

Na słoiku - skarbonce - umieściłam informacje "Na okrągłą salę gdzie robię warsztaty z dźwiękiem i Vedic Art".

Przez ostatnie dni coraz wyraźniej Ją czuję. Staje się czującą Istotą.

Wierzę, że na świecie są odpowiedni ludzie, którzy pojawią się w odpowiednim czasie, w odpowiedniej przestrzeni. Krok po kroku realizuję swoje marzenie, wizję, coraz bardziej klarowny plan.


Teraz pisząc ten post wraca wspomnienie z dzieciństwa. Rozmowy z tatą to prowadzeniu miejsca, do którego przyjeżdżają ludzie. Jest domowo, swojsko, z ogrodem, dobrym jedzeniem, nakryte, podane do stołu, wygodnie rozsiądź się na werandzie. W radości, uśmiechu, prowadź rozmowy o życiu.

Widzę jak przez kolejne lata, doświadczenia, wizyty w różnych miejscach, podróże w różne świata strony, wybieram co zapraszam. Co się sprawdza, co służy przestrzeni, którą będzie tętnić Okrągła. Układają się kolejne jej obrazy.


Dziś wiem, że to co robię w internecie, udostępniane nagrania, inspiracje, na stronie www, na FB to jest dla Okrągłej. I Olśnienia.


Olśnienie powstanie w pobliżu Okrągłej. W Olśnieniu spotkamy się na ziołową herbatę, rozmowy w kuchni, przerwę, w przestrzeniach pomiędzy. Okrągła będzie świętym miejscem Kręgu, Pustki, z której, w której Jesteś. Czysta Przestrzeń.


Z każdą chwilą coraz więcej o nich wiem. Wiem też, że robię to, bo chcę z Tobą, z Wami spotkać się w Okrągłej. Tam dla Ciebie grać i prowadzić Cię przez proces Vedic Art.


Czujesz jak Okrągła się materializuje?

Chcesz brać w tym udział?


Zapraszam Cię, dołóż cegiełkę i wpłać na materializację marzenia:

Sylwia Kwiatkowska

19 1140 2004 0000 3802 8035 2812

tytuł przelewu: "Okrągła"


Jeszcze o marzeniach kilka zdań...

Głowa pełna marzeń?

A może czasem robisz coś, nie wiedząc dokąd zmierzasz?

Pytaj siebie.

Dokąd to zmierza? Czy to jest moje marzenie? Czy ja to chcę robić?

Ty wiesz.

Pytaj.

Może to kolejne puzzle w układance życia?

Może nie widzisz jeszcze całości?

Jedno jest pewne - bądź z ciekawością.

Ty znasz odpowiedź. W końcu ją usłyszysz.

Nabierzesz jasności.

Później proś, zapraszaj, mów o tym światu.

Wszechświat nam sprzyja ;)


#KochamCię i #RobięSwoje, bo #MamWybór


#PoniedziałekOtulamDźwiękiem i #PiątekZVedicOdKuchni są projektami dla Okrągłej.

P.S. Jak Okrągła już będzie stała to będę dalej nadawać z jej wnętrza. Być może będziesz chciała, chciał przyjechać i doświadczać na miejscu :) Zaproszę Cię na pewno. Taki przedłużony weekend z Piątkiem Z Vedic Od Kuchni i Poniedziałkiem Otulonym Dźwiękiem, a pomiędzy lasy, łąki, woda. Wszystko blisko natury. Twojego naturalnego stanu.