kim jestem

poznaj mnie i moją filozofię

O mnie

nauczycielka Vedic Art

muzykoterapeutka

trenerka rozwoju osobistego

 

Vedic Art był i nadal jest dla mnie świętem (1. stopień Vedic Art ukończyłam w Boże Ciało, 2. stopień w święto Matki Boskiej Zielnej, a kurs nauczycielski w 100. rocznicę odzyskania niepodległości). Malowanie intuicyjne jest dla mnie rodzajem celebracji, spotkaniem ze sobą, od serca, w pełni, całości, radości i wdzięczności do tego co jest.

Vedic Art uczyłam się u:

- Jacka Poteralskiego - nauczycielski 1. stopień,

- Haliny Łuckiej - nauczycielski 2. stopień, 

- Ranni Crossler i Pauliny Mazurek - nauczycielski dla rodzin i dzieci,

- Ani Witwizkiej - nauczycielski online

Do swojej przestrzeni zaprosiłam dźwięk. Kilka lat temu bardzo intensywnie doświadczyłam pracy z misami tybetańskimi. Zamarzyłam pojechać do Nepalu/Tybetu przywieźć swoje misy. Marzenie podróży jeszcze przede mną ;) Misy już mam. I mam certyfikat “Masaż dźwiękiem w profilaktyce zdrowia”, "Masaż dźwiękiem w Rehabilitacji i Terapii", "Wykorzystanie Gongu w Relaksacji i Terapii" oraz "Muzykoterapia i masaż dźwiękiem w pracy z dziećmi". Uczyłam się w Viriama, u Małgorzaty Kronenberger.

W trakcie profesjonalnych kursów uświadomiłam sobie, że z dźwiękiem intuicyjnie zaczęłam pracować wcześniej, organizując spotkania “przy dźwięku bębna” ze swoim bębnem szamańskim.

Jestem trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam Holistyczną Szkołę Trenerów, jestem koordynatorem projektu. Prowadzę warsztaty kompetencji miękkich.

Przez 11 lat i 4 miesiące pracowałam w mBanku. Ostatnie 3 lata w rekrutacji. Chętnie doradzę zawodowo.

Masz ochotę skorzystać z tego co mam do zaoferowania? Zapraszam Cię do tej przestrzeni.

Moje podejście

Bądź, doświadczaj, odkrywaj, kreuj

...